Kuidas SOKET mu elu lihtsustab?
Avaldatud 18.09.2020, soket.ee

SOKETi filosoofiaks on luua keskkond, mis võimaldab omandada uusi ja hinnata olemasolevaid teadmisi, vähendades seejuures õpiärevust ja sellega kaasnevat stressi. Artiklitesarjas "Kuidas SOKET mu elu lihtsustab?" kirjeldame eluliste näideta varal, kuidas teised SOKETiga oma elu lihtsamaks on muutnud.

Iga-aastane küberturvalisuse kuu

Igal aastal toimub oktoobris Euroopa Küberturvalisuse kuu, mille käigus tutvustatakse Euroopa kodanikele küberturva-lisusega kaasnevaid ohte ja tõstetakse teadlikkust nn küberhügieeni osas. Sellest, kuidas SOKET-i abil küberhügieeni taset ettevõttes tõsteti loe lähemalt siit.

Igikestev eetika koolitus

Meie ettevõtte jaoks on oluline usaldusväärsus ning seetõttu peame üheks oma oluliseks väärtuseks eetilist ja väärikat käitumist. Selleks, et tagada parimat klienditeenindust ning eetilist käitumist igal hetkel, on tarvis töötajaid regulaarselt nende teemadega kursis hoida. Sellest, kuidas eetika muutus töötajate jaoks elu igapäevaseks osaks, loe lähemalt siit.

Sisekordade valutu tutvustamine

Avalikus sektoris on palju sisekordasid, määruseid ja seaduseid, mille alusel tööd tuleb korraldada ja millega töötajad kursis peavad olema. Üks olulisemaid ja viimasel ajal ka meedias kajastust saanud valdkond on dokumendihaldus ja avaliku teabe seadus. Ametnikud, kes kirja teel teiste osapooltega suhtlevad, peavad selle ja teiste seotud teemadega avalikus sektoris töötades hästi kursis olema. Kuidas SOKET seda valu vähendab, saab lugeda siit

Kas tekkis huvi?

Kui Sul on huvi SOKET-it oma ettevõttes proovida, siis võta ühendust aadressil soket@soket.ee ja räägime sellest lähemalt!